Inovativní realitní portál Cincink. Co přináší nového?

Muž koupil nový dům na realitním portále cincink
Muž koupil nový dům na realitním portále cincink

V posledních dnech se na trhu objevil nový zajímavý projekt pod názvem Cincink, který si rychle získává pozornost médií i veřejnosti. Jedná se o inovativní realitní portál, který kromě možnosti samotné inzerce nemovitostí kompletuje nabídku doprovodných služeb na jedno místo. Na českém realitním trhu tak vznikl nejkomplexnější ekosystém služeb, který můžete využít při koupi a prodeji nemovitostí. Co vám může usnadnit a zefektivnit proces nákupu nebo prodeje?

Napište inzerát, který zaujme a prodá

Textace prodejního inzerátu je důležitý prvek. Inzeráty s vysokou četností gramatických a stylistických chyb budí otázky ohledně důvěryhodnosti. Zjistěte si, co kupující na nemovitostech nejvíce zajímá a odpovězte jim na všechny zásadní otázky, které by mohly mít. Pokud se na vytváření textů necítíte a raději byste inzerát na míru od odborníka, můžete se i s tímto požadavkem obrátit na specialisty.

Ještě důležitější než textace je v dnešní době kvalitní vizualizace. Dispozice prostoru se uvádí již v textové podobě inzerátu. S kvalitním plánkem a vizualizací interiéru si zájemce mnohem lépe představí dispozice a rozložení bytu či domu jako celku. V dnešní době se plánky už standardně dělají ve 3D. Plánek nemovitosti v kombinaci s profesionálně nafoceným bytem zvládnou divy. První dojem totiž prodává a profesionální prezentace vám rozhodně pomůže přitáhnout pozornost zájemců.

Nechte si zkontrolovat technický stav nemovitosti

Při rozhodování o koupi nenechte nikdy zvítězit emoce. I když nemovitost vypadá jako ze snu, může skrývat nepříjemná překvapení, která mohou přerůst v nemalé finanční náklady. Zjevných chyb jako jsou plíseň v rohu místnosti nebo prasklina ve zdi si všimnete, ale je spousta skrytých problémů, které sami pravděpodobně neodhalíte. Odborně provedenou technickou inspekcí nemovitosti získáte potřebnou jistotu a pokud bude něco v nepořádku, budete mít také manipulační prostor a argumenty pro snižování ceny.

Daňové a právní služby

Daň z prodeje nemovitostí, daň z převodu nemovitosti, daň z nabytí nemovitých věcí, co to všechno je? Česká republika má jeden z nejsložitějších daňových systémů v Evropě a není divu, že málokdo má prostor na to si vyčíslení a termíny pro platbu všech daní hlídat sám. I na to lidé z Cincinku mysleli. Mají k dispozici daňové poradce, kteří vám pomohou s včasným odevzdáním daňového přiznání, takže platba daně proběhne hladce a pro vás bez zbytečných stresů a starostí.

Portál Cincink si pod křídla vzala i Komerční banka. Díky tomu v rámci služeb můžete dostat i nabídku a kompletní servis související s hypotékami.

Autorka projektu plánuje rozsah nabízených služeb dál rozšiřovat. Během podzimu se nabídka rozšíří o převody energií, zajištění energetického štítku, pronájem dodávek ke stěhování. Vzniká tu tak něco úplně nového, co výrazně zvyšuje komfort na realitním trhu.

Inovativní realitní portál Cincink. Co přináší nového?
3 (60%) 2 votes

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *